5 aplikacji do nauki języków obcych

internet 3113279 1280

Masz ostatnio więcej czasu i chcesz spożytkować go produktywnie? Świetnym pomysłem jest nauka języka obcego. Myślisz, że nie masz czasu lub środków na korepetycje językowe? Mamy rozwiązanie!

Aplikacje do nauki języków to w dzisiejszych czasach jedno z najpopularniejszych rozwiązań do nauki języków obcych. Szybko, efektywnie i wygodnie. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby poszerzyć swoją wiedzę. Jakie aplikacje są warte uwagi i jak z nich korzystać? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Korepetycje online w serwisie BUKI

Aplikacje do nauki angielskiego są w dzisiejszych czasach wszechobecne. Jeśli zależy Ci na podszkoleniu swoich umiejętności językowych, nauce od podstaw lub przygotowaniu do ważnego egzaminu, serwis BUKI to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Możesz nauczyć się dowolnego języka w 100% online i bez wychodzenia z domu. Jak to wygląda w praktyce? Serwis BUKI łączy korepetytorów z uczniami i umożliwia im przeprowadzanie korepetycji online. Jeśli na przykład chcesz skorzystać z korepetycji z angielskiego, wystarczy, że wejdziesz na stronę, wpiszesz w lupce „korepetycje z angielskiego” i wybierzesz nauczyciela. Następnie, wspólnie uzgodnicie plan zajęć i program. To takie proste!

Duolingo

Duolingo to znakomita aplikacja do nauki hiszpańskiego i nie tylko. Możesz uczyć się tam również angielskiego, francuskiego, niemieckiego, chińskiego, koreańskiego, suahili i łaciny. Ogromną zaletą aplikacji jest to, że uczysz się przez zabawę. Duolingo działa na wzór gry, nagradza zwycięzców odznakami, pozwala na branie udziału w konkursach, wraz ze znajomymi, a także pokonywanie kolejnych poziomów i stopni trudności. W Duolingo nauczysz się wszystkiego od tematów pracy, szkoły, kuchni, podróży, po kulturę i bardziej skomplikowane tematy. Lekcje w Duolingo są stosunkowo krótkie, aby dopasować się do rytmu dnia uczniów. Aplikacja występuje w darmowej wersji z reklamami lub w płatnej-premium, bez reklam.

Quizlet

To znakomita aplikacja do nauki rosyjskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, chińskiego i wielu innych języków obcych. W odróżnieniu od innych aplikacji, Quizlet to zaawansowane narzędzie, które pozwoli nam przenieść nasze umiejętności językowe na wyższy poziom. Program do nauki rosyjskiego, Quizlet, pozwala nam tworzyć własne frazy, zwroty i terminy. Możemy też używać materiałów innych użytkowników. W zależności od preferencji, możemy uczyć się poprzez słuch, pisemnie lub słownie.

Memrise

To jedna z najbardziej zaawansowanych aplikacji do nauki języków obcych. Utworzona przez absolwenta Oxfordu, Eda Cooke’a, szybko zdobyła uznanie użytkowników na całym świecie. Memrise, aplikacja do nauki francuskiego, angielskiego, niemieckiego i wielu innych języków, dzięki kombinacji różnych technik ułatwiających zapamiętywanie oraz algorytmu dostosowującego ofertę aplikacji do użytkownika, oferuje niezwykle efektywną naukę języków obcych. Memrise jest bezpłatna, ale niektóre funkcje są dodatkowo płatne.

Busuu

To aplikacja, która w dużej mierze stawia na praktyczną naukę języków obcych. W Busuu możemy nauczyć się codziennych zwrotów, które przydadzą nam się w podróży, w restauracji, zamawiając taksówkę lub pytając kogoś o drogę. Busuu pozwala też na kontakt z Native Speaker’ami. Program występuje w wersji bezpłatnej oraz płatnej-premium. W wersji premium możemy wybrać indywidualny plan nauki, korzystać z kursów, a także zdobyć certyfikat językowy.

Artykuł sponsorowany

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: Nowiny Lokalne

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x