Znani artyści wezmą udział w Baltic Cup 2018 w Niechorzu

Już po raz szesnasty, aktorzy, satyrycy i piosenkarze będą grać i bawić publiczność w Niechorzu. W poniedziałek 25 czerwca rozpoczyna się tam turniej tenisowy Baltic Cup.

Organizatorem, a zarazem głównym sponsorem turnieju jest Puchacz Spa Niechorze. Przez cztery dni  korty tenisowe w Niechorzu będą gościć plejadę wyjątkowych ludzi polskiego kina, muzyki, teatru i kabaretu.

Kto przyjedzie ?

Udział w turnieju potwierdzili m.in. Tomasz Stockinger, Iwona Pavlović, Stan Borys, Krzysztof Wakuliński, Robert Janowski, Wojciech Dąbrowski, Władysław Grzywna, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Grzegorz Poloczek, Piotr Skarga, Małgorzata Pieńkowska, Zbigniew Górny, Henryk Sawka, Marcin Daniec, Jan Englert, Przemek Sadowski, Marek Bukowski, Leszek Malinowski, Robert Rozmus, Wojciech Gąsowski.

Dla publiczności

Planowany turniej to okazja, by z bliska spotkać znanych i lubianych ze szklanego ekranu, a także by zobaczyć ich w niecodziennej roli. Nasze rodzime „gwiazdy” na kortach tenisowych świetnie się bawią, ale także rywalizują w emocjonujących pojedynkach. Potyczki z udziałem Marcina Dańca, Piotra Cyrwusa, Grzegorza Poloczka czy innych, z poprzednich lat, stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i … artystycznym, o co potrafili zadbać sami artyści 🙂

Terminy 

Turniej jest otwarty dla publiczności. Oficjalne rozpoczęcie tegorocznych zawodów na kortach tenisowych w Niechorzu zaplanowano na 25 czerwca. Rozgrywki potrwają od poniedziałku 25 do czwartku 28 czerwca.

Zapraszamy wszystkich na korty tenisowe w Niechorzu przy ul Leśnej!

Baltic Cup 2018

Informacja prasowa Puchacz Spa Niechorze

Wybrane dla Ciebie

Darmowa aplikacja Nowiny Lokalne na androida. Aktualne informacje i komentarze na Twoim smartfonie.NOWINY LOKALNE